Coraz bliżej sezon weselny – pomyśl co warto ubrać

Za chwilę wiosna, co oznacza, że sezon ślubny coraz bliżej. Warto zastanowić się zatem, jakie kreacje weselne będą królować w tym roku na przyjęciach. Obserwując to, co pojawia się na rynku, prym wiodą długie sukienki. Kolorystyka się nie zmienia od lat, śluby bowiem kojarzą nam się raczej z pastelowymi barwami, niż jaskrawymi kolorami. Dominują oczywiście, jak w poprzednim sezonie koronki i tiule. Długa sukienka z koronkową górą wydaje się być spełnieniem wszelkich wymagań modowych tego sezonu. Pełne skromności, a jednocześnie elegancji, spełnią oczekiwania raczej każdej pani, bez względu na wiek czy ilość kilogramów. Oczywiście warto tak wybierać sukienkę aby była oryginalna i pomimo swojej prostoty i dopasowania do obecnych trendów wyróżniała się od pozostałych.

Ale nie tylko długie sukienki zdobywają serca pań.

Modna nadal pozostają, zwłaszcza wśród młodych dziewczyn, krótkie sukienki rozkloszowane. I tutaj, podobnie jak w przypadku długich, dominują kolory pastelowe. Krótkie sukienki zwłaszcza w połączeniu z butami na wysokim obcasie pięknie eksponują kobiece nogi, co stanowi ich niewątpliwy plus. Oczywiście podczas tańca mogą one okazać się bardziej wygodne i dające więcej swobody niż długa suknia, jednak przy większym szaleństwie mogą okazać się zbyt krótkie.

Czy tylko pastele?

Do łask wraca również czerwień, dlatego czerwone sukienki są coraz powszechniej dostępne w sklepach. A jak wiadomo w czerwieni większości kobiet dobrze. Zatem warto zastanowić się przed wyborem sukienki, czy może jednak nie warto pójść za odradzającą się modą czerwieni i właśnie w tym kolorze sprawić sobie sukienkę. Wybór jest spory, dlatego można wybierać i przebierać do woli. Wszystko zależy od gustu i tego, w jakim kolorze czujemy się najlepiej. Bo przecież chodzi o to, żeby czuć się dobrze w naszym ubraniu.

Warto zadbać o dodatki

Do każdej sukienki wypada zadbać o dodatki. Trzeba jednak uważać, żeby nie przyćmiły one blasku samej kreacji. Czasami jednak dodatki mogą pokreślić jej urok i dodać jej wdzięku. Kolczyki, kolie czy wisiorki trzeba zatem dobierać na tyle umiejętnie, żeby odpowiednio dopasować je do wybranej sukni.