komplet recznikow

Top 5 sprawdzonych prezentów na parapetówkę

Zaproszenie do nowo zakupionego mieszkania jest ekscytującym momentem zarówno dla zapraszających, jak i dla zapraszanych. Prezent z okazji parapetówki jednak niejednokrotnie nastręcza kupującym problemów. Zastanawiają się o dokładnie kupić, ile wydać i czym kierować się w wyborze takiego upominku. Czasem warto dopytać gospodarzy o to, co może im się przydać. Może to będzie komplet ręczników, a może co innego. Co wato kupić na parapetówkę?

Jaki wybrać prezent na parapetówkę?

To, jaki drobiazg na nowe mieszkanie najlepiej kupić, w dużym stopniu zależy od preferencji gospodarzy. Dla niektórych śmieszny prezent będzie wystarczający, a dla niektórych wymarzone upominki na parapetówkę to szklanki czy komplet ręczników. Właśnie dlatego przed zdecydowaniem się na o, jaki prezent na parapetówkę kupić, warto poprosić osoby zapraszające o wskazówki.

Komplet ręczników i nie tylko – Top 5 prezentów na parapetówkę

Do sprawdzonych prezentów na parapetówkę można zaliczyć:

  • Komplet ręczników – jest to prezent bardzo praktyczny. Ręczników w każdym domu czy mieszkaniu nigdy za wiele. Nawet gdy będzie to powtórzony prezent, to prędzej czy później przyda się on nowym gospodarzom, gdyż jest to rzecz codziennego użytku. Aby komplet ręczników nie kojarzył się z czymś banalnym, warto postawić na jakość materiału oraz na kolor lub wzór, który może spodobać się gospodarzom.
  • Rośliny doniczkowe – to kolejny uniwersalny prezent (o ile osoby zapraszające nie mają zwierząt, które mogłyby zjeść rośliny). Prezent na nowe mieszkanie w formie roślin ociepli i ożywi wnętrze mieszkania, a przy okazji nada mu rodzinnej atmosfery. Warto postawić na kwiaty, które stosunkowo łatwo utrzymać przy życiu i dobrać do nich ładne doniczki.
  • Zestaw kieliszków lub szklanek – taki prezent do nowego domu będzie bardzo praktyczny. Zazwyczaj osoby, które wynajmują mieszkania, mają naczynia na miejscu i po przeprowadzce okazuje się, iż wielu rzeczy brakuje.
  • Kawiarka – jest to uniwersalny pomysł na prezent na parapetówkę dla kawosza. Gdy Twój znajomy lub rodzina uwielbia kawę, to nowa, porządna kawiarka okaże się idealnym wyborem.
  • Alkohol – na parapetówce przeważnie pije się alkohol, jednak warto przynieść dla gospodarzy coś, co będą mogli otworzyć sami po imprezie. Unikalne wino czy butelka dobrej whisky z pewnością ucieszą każdą osobę, która pije alkohol. Można również postawić na mniej znane, certyfikowane piwa.