Za chwilę wiosna, co oznacza, że sezon ślubny coraz bliżej. Warto zastanowić się zatem, jakie kreacje weselne będą królować w tym roku na przyjęciach. Obserwując to, co pojawia się na rynku, prym wiodą długie sukienki. Kolorystyka się nie zmienia od lat, śluby bowiem kojarzą nam się raczej z pastelowymi barwami, niż jaskrawymi kolorami. Dominują oczywiście, jak w poprzednim sezonie koronki i tiule. Długa sukienka z koronkową górą wydaje się być spełnieniem wszelkich wymagań modowych tego sezonu. Pełne skromności, a jednocześnie elegancji, spełnią oczekiwania raczej każdej pani, bez względu na wiek czy ilość kilogramów. Oczywiście warto tak wybierać sukienkę aby była oryginalna i pomimo swojej prostoty i dopasowania do obecnych trendów wyróżniała się od pozostałych.

Ale nie tylko długie sukienki zdobywają serca pań.

Modna nadal pozostają, zwłaszcza wśród młodych dziewczyn, krótkie sukienki rozkloszowane. I tutaj, podobnie jak w przypadku długich, dominują kolory pastelowe. Krótkie sukienki zwłaszcza w połączeniu z butami na wysokim obcasie pięknie eksponują kobiece nogi, co stanowi ich niewątpliwy plus. Oczywiście podczas tańca mogą one okazać się bardziej wygodne i dające więcej swobody niż długa suknia, jednak przy większym szaleństwie mogą okazać się zbyt krótkie.

Czy tylko pastele?

Do łask wraca również czerwień, dlatego czerwone sukienki są coraz powszechniej dostępne w sklepach. A jak wiadomo w czerwieni większości kobiet dobrze. Zatem warto zastanowić się przed wyborem sukienki, czy może jednak nie warto pójść za odradzającą się modą czerwieni i właśnie w tym kolorze sprawić sobie sukienkę. Wybór jest spory, dlatego można wybierać i przebierać do woli. Wszystko zależy od gustu i tego, w jakim kolorze czujemy się najlepiej. Bo przecież chodzi o to, żeby czuć się dobrze w naszym ubraniu.

Warto zadbać o dodatki

Do każdej sukienki wypada zadbać o dodatki. Trzeba jednak uważać, żeby nie przyćmiły one blasku samej kreacji. Czasami jednak dodatki mogą pokreślić jej urok i dodać jej wdzięku. Kolczyki, kolie czy wisiorki trzeba zatem dobierać na tyle umiejętnie, żeby odpowiednio dopasować je do wybranej sukni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close